This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Nowy rok szkolny 2014/2015

Witam wszystkich nauczycieli zajmujących się doradztwem zawodowym w swoich szkołach w nowym roku szkolnym 2014/2015.

Zapraszam do stałej współpracy w ramach, której podwyższamy jakość swojej pracy,  dzięki czemu doradztwo zawodowe staje się stałym elementem skutecznych działań w szkołach.

Ministerstwo Edukacji ogłosiło rok szkolny 2014/2015 rokiem szkolnictwa zawodowego ,,Rok Szkoły Zawodowców”. Brzmi poważnie bo i zaniedbane szkolnictwo zawodowe to poważny problem. Dlatego w tym nowym roku szkolnym skoncentrujemy się na szkolnictwie zawodowym jako miejscu, w którym rozpoczyna się kariera zawodowa.

Jeżeli macie swoje propozycje spotkań, pomysły co do przybliżenia uczniom i ich rodzicom szkolnictwa zawodowego to zapraszam do współpracy. Każdy konkretny pomysł będzie mile widziany.